<-Atpakaļ

Šodien:

Aktualitātes

Latvijas Pensionāru federācija uzsāk sadarbību ar
SENI zīmolu

Labdien, mīļie seniori!

"Kas ir stiprums? Tas nepastāv niknumā, bet iespējā darīt citiem labu. Labu darīt ir atdot no sava spēka citiem. To spēj tikai tas, kam daudzs pēka. Saule ir stipra. Un laba sirds ir stipra." - Rainis

Ar lielu lepnumu paziņojam, ka Latvijas Pensionāru federācija ir uzsākusi sadarbību ar uzņēmumu SIA “TZMO Latvija”, kura paspārnē ir zīmols Seni.

SIA “TZMO Latvija” ir meitas uzņēmums vienam no vadošajiem Eiropas higiēnas preču ražošanas koncerniem TZMO S.A. Polijā. Ar mūsdienīgām tehnoloģijām tiek ražoti augstākās kvalitātes produkti - higiēnas preces, ķermeņa kopšanas līdzekļi, medicīnas preces un ierīces. SIA “TZMO Latvija” pārstāv vairākus Latvijas tirgū zināmus zīmolus kā Bella, Seni, Happy, Matopat u.c.

SIA “TZMO Latvija” valdes locekle Ruta Dziļuma, kas vada uzņēmumu jau 18. gadu, velta vārdus Latvijas pensionāriem: “Laiks skrien ātri , tik ātri , ka gribas to saķert kā putnu un nelaist vaļā, lai mazliet lēnāk steidzas un ilgāk lido. Tāpat mūsu dzīve – vēl liekas, ka tikko viss sācies, kad jau skat – laiks pagājis un mazbērni lieli. Un nu pienācis laiks , kuru varat izmantot sev – būt aktīviem, piedalīties sabiedriskās aktivitātēs, dziedāt, nūjot, meklēt jaunus draugus, mazliet vairāk mīlēt sevi un atpūsties dārzā! Novēlu rast spēkus un uzturēt mundrumu ikdienā!“

Seni produkcija paredzēta cilvēkiem, kuri saskaras ar inkontinenci vai rehabilitācijas periodos, kad nepieciešamas īpašas rūpes par higiēnu. Seni ļauj justies droši un aktīvi ik dienu, pat tad, ja ikdienas solis vairs nav tik raits. Seni zīmols piedāvā Seni Lady un Seni Man uroloģiskos ieliktnīšus, Seni Care ādas kopšanas līdzekļus īpaši sausai un jutīgai ādai, Seni Soft mitrumu uzsūcošus paladziņus un citus higiēnas produktus, par kuriem vairāk varat uzzināt mājaslapā www.seni.lv.

Ja Tu ar savu sirds siltumu un būtību vari uzburt smaidu kaut viena cilvēka sejā, tad Tu esi uz pareizā ceļa!

Seni zīmols ar lielāko prieku sniegs atbalstu pensionāru rīkotos pasākumos un atbalstīs jebkuru ideju, kas sniegs palīdzīgu roku Latvijas pensionāriem!

dagnija@tzmo.lv, mob.20208587