<-Atpakaļ

Šodien:

Aktualitātes

PNB Banka 2019. gadā turpina sociālās aktivitātes

PNB Bankas darbs ir vērsts uz to, lai ikvienam būtu ērti un pieejami ikdienas finanšu pakalpojumi, īpaša uzmanība tiek veltīta senioriem, kuri ir pelnījuši cieņpilnu attieksmi un savām vajadzībām piemērotus finanšu risinājumus. Seniori veido aptuveni divas trešdaļas no Latvijas klientu skaita, un daudziem visērtākā saziņa ar banku aizvien ir tiešā komunikācija ar mūsu darbinieku bankas filiālē. Tāpēc bankā darbojas senioru nodarbinātības programma, kurā seniori konsultanti ikdienā palīdz citiem vienaudžiem ar finanšu konsultācijām viņiem saprotamā valodā, kā arī dod atgriezenisko saiti par produktiem un pakalpojumiem, senioru dzīves kvalitātes uzlabošanai.

“Medikamentu iegāde, maksājot pa daļām”- jauns, Baltijā līdz šim nebijis pakalpojums senioriem – recepšu medikamentu iegāde uzreiz, samaksu veicot pa daļām. Tā ir PNB Bankas un Mēness aptiekas īpaši izstrādāta sociāla programma iedzīvotājiem vecumā no 55 līdz 75 gadiem, kuriem nav iespēju iegādāties visus ārsta izrakstītos recepšu medikamentus uzreiz, bet kuri var atļauties norēķinus veikt pakāpeniski. Pakalpojuma mērķis ir novērst situācijas, kad finansiālu apsvērumu dēļ seniori izvēlas atsevišķus medikamentus neiegādāties vispār, tādējādi apdraudot savu veselību ilgtermiņā. Īpašs šis pakalpojums ir arī tāpēc, ka tas ir pieejams bez jebkādām papildus izmaksām klientiem.

2019. gadā PNB Banka turpina sadarbību ar Latvijas Pensionāru federāciju. Šī gada sākumā piedalījāmies visu Latgales reģiona pensionāru biedrību sanākšanā Rēzeknē, kuras laikā klātesošos informējām par iespējām, kā atvieglot senioru finanšu ikdienu. Nākamais šāda veida pasākums notika februārī, kad Latvijas pensionāru federācija kopā pulcēja visas Latvijas pensionāru biedrības.

Īpaša pieredze bija dalība Kuldīgas “Senioru skolas” rīkotajā pasākumā. Tas kopā pulcēja aptuveni 100 senioru, kas bija ļoti atsaucīgi un ieinteresēti finanšu aktualitātēs, labprāt uzdeva dažādus interesējošus jautājumus par bankas piedāvātajiem pakalpojumiem.

Tā kā personīgā saikne ar klientiem ir viena no Bankas galvenajām vērtībām, arī šogad PNB Banka turpina īstenot iedibināto tradīciju – sveikt mūsu lojālos bankas klientus viņu simtajā jubilejā. Šī gada janvārī tika apsveikti 3 mūsu pastāvīgos klientus, viens no kuriem svinēja 101.dzimšanas dienu!

PNB Banka (iepriekš Norvik Banka) turpina nodrošināt visus līdzšinējos pakalpojumus un ikdienas saskarsmi ar klientiem plašā filiāļu tīklā visā Latvijā. PNB Banka ir vietējā banka ar 26 gadu pieredzi, un tā ir viena no desmit lielākajām bankām Latvijā pēc aktīvu apjoma. Banka lepojas ar teju 600 darbiniekiem un aptuveni 100 tūkstošiem klientu, īpašu uzmanību veltot senioriem.

Papildu informācijai:
Vineta Vilistere-Lāce
PNB Bankas komunikācijas vadītāja
Tālrunis: 67011645
E-pasts: Vineta.Vilistere-Lace@pnbbanka.eu