<-Atpakaļ

Šodien:

Aktualitātes

Starptautiskās senioru dienas svinības Ogrē

2016. gada 1. oktobrī Ogres pensionāru biedrības rīkotajā tradicionālajā ballē par godu Senioru dienai ciemojās Ogres novada domes viesi un pārstāves no LPF - priekšsēdētāja vietniece Dzintra Žilde, valdes locekle Ārija Šekstello un Ogrē dzīvojošā LPF Revīzijas komisijas vadītāja Anna Kudeiko.

Starptautiskās senioru dienas svinības Ogrē
Attēlā Dz.Žilde, J.Staudžs, Ā.Šekstello

Dz.Žildes kundze apsveica visus svētku dalībniekus, kuri bija sanākuši kuplā skaitā, un sīki raksturoja 17. septembra pensionāru sapulci Rīgā, Strēlnieku laukumā un pensionāru prasības valdībai. Tika savākti 10 321 paraksts par pensijām bez nodokļiem un par prasību ieviest valsts finansētu veselības aprūpi. Ziņoja, ka savāktie paraksti iesniegti Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei.

Starptautiskās senioru dienas svinības Ogrē

LPF priekšsēdētāja Andra Siliņa vārdā tika sveikti visi klātesošie. Aktīvākajiem pensionāru biedrības biedriem - B.Brokānei, B.Čakovai, V.Bormanei Žildes kundze pasniedza A.Siliņa parakstītās, košās apsveikuma kartiņas un lielu saules puķi, bet LPF Revīzijas komisijas vadītājai A.Kudeiko - kartiņu ar baltu, krāšņu rozi.

Starptautiskās senioru dienas svinības Ogrē

LPF pārstāves kopā ar Ogres novada domes priekšsēdētāja vietnieci Ilgu Vecziediņu, valdes locekļiem E. Bartkeviču, R.Javoišu un Ogres sociālā dienesta vadītāju Sarmīti Ozoliņu omulīgi risināja sarunas un pamielojās ar Ogres novada domes sarūpētiem svētku cienastiem. Svētku dalībniekus iepriecināja Pensionāru biedrības organizētais koncerts, kurā uzstājās Ogres novada Taurupes ciema pensionāri un Ogres K/C folkloras kopa „Artava”, kuras dalībnieces nodziedāja dažas jautras dziesmas.

Starptautiskās senioru dienas svinības Ogrē

Ogres pensionāru biedrības saieta telpu vēl ilgi izdaiļos Dz.Žildes dāvātais ziedu grozs.

Ogres pensionāru biedrības priekšsēdētājs Jānis Staudžs sirsnīgi pateicās visiem par skaistajiem apsveikumiem.

Annas Kudeiko teksts un fotogrāfijas