<-Atpakaļ

Šodien:

Aktualitātes

Ogres seniori svin
savas pilsētas 88. dzimšanas dienu

Neskatoties uz lietavām, no 4. līdz 7. augustam notika Ogres svētki ar plašiem kultūras un sporta pasākumiem.

Ciemiņi no Ukrainas un Baltkrievijas sveica un apbrīnoja mūsu vienotību un plašos pasākumus.


Lai palielinātu, uzklikšķināt uz 1.bildes

Svētkos notika viss iespējamais. Uz goda tribīnes tika sveiktas sportiskākās ģimenes, mazuļu rāpošanas sacensības, koncerti uz peldošas skatuves, uguņošana uz līkā tilta un krāšņākais salūts.

Par godu svētkiem Ogrē atklāti daudzi jauni objekti: Krasta laukums, Zilajos kalnos „Milžu taka”, no trošu, virvju un koka konstrukcijām veidota 600 metri gara piedzīvojumu trase koku galotnēs.

Atklāti vairāki sporta laukumi. Pilsēta tapa bagātāka par septiņām koka skulptūrām.

Pļavas ielā tika klāts sviestmaižu galds - 150 metrus garš, pie kura visi varēja izvēlēties gardāko kumosu.

Uz pārpildītās estrādes tika veidots aero foto no gaisa, plašs svētku parādes gājiens pa Brīvības ielu uz estrādi, plašs svētku koncerts un daudzi citi pasākumi.

Svētkos aktīvi piedalījās arī pensionāri: deju klubs „Astras”, Ogres pensionāru biedrība ar priekšsēdētāju Jāni Staudžu priekšgalā, K/C folkloras kopa „Artava”, vadītāja Benita Špakovska ar karogu un pārējās ar kupliem ziedu pušķiem sveicinot skatītājus Ogres ielās.

„Artavas” dalībnieces uzstājās ar trijām dziesmām Ogres pilsētas centrā uz speciāli ierīkotas estrādes, saņemot daudzo skatītāju aplausus. Turpat savu programmu izdejoja solīdās kluba „Astras” dāmas.

Tā aizskanēja pilsētas svētki, kā līgo dziesmas pāri kalniem Jāņu naktī un arī šajos svētkos neviens vien meklēja papardes ziedu Ogres skaistajos zaļumos.

Visu svētkos piedzīvoto nav iespējams uzrakstīt. Paldies visiem rīkotājiem par šiem skaistajiem svētku mirkļiem!

Anna Kudeiko, svētku dalībniece