<-Atpakaļ

Šodien:

Aktualitātes

Lattelecom īpašā Senioru programma

Lattelecom kā pirmais telekomunikāciju uzņēmums Latvijā ir izstrādājis īpašu Senioru programmu, kas ietver bezmaksas apmācību iespējas un īpašu komplekta piedāvājumu tikai senioriem:

1. Sākusies pieteikšanās sociālās atbildības projektam „Pieslēdzies, Latvija!” 2014. gada mācību sezonai. Lai uzzinātu vairāk par mācībām un pieteiktos tām, jāzvana uz 80000822 vai jāapmeklē www.piesledzieslatvija.lv

2. Izveidots īpašs Senioru atbalsta tālrunis par datora un interneta lietošanu – 67201777. Lattelecom mājas tālruņa klientiem zvans ir bez maksas, pārējiem – saskaņā ar operatora tarifiem.

3. Ja mājās ir Lattelecom Interaktīvā TV, bezmaksas datorapmācību filmas var aplūkot video nomas sadaļā - 14 filmas, kā soli pa solim sākt lietot datoru.

4. Ja mājās jau ir dators, tomēr tas ir bojāts un garantija jau beigusies, Lattelecom sadarbības partneri senioriem piedāvā datora remontu ar izdevīgākiem nosacījumiem. Lai uzzinātu tuvāko partneri, jāzvana 67201777 vai jāapmeklē www.lattelecom.lv/seniori

5. Ja datora vēl nav vai tā remonta izmaksas ir pārāk augstas, ir vērts apsvērt jauna datora iegādi. Tikai senioriem Lattelecom piedāvā bezprocentu nomaksu kvalitatīvajam HP datoram un planšetdatoram. Ikmēneša maksājums - sākot no 12,90 EUR mēnesī.

6. Arī interneta pieslēgumam ar Interaktīvo TV Lattelecom ir izstrādājis īpašu piedāvājumu tikai senioriem – atlaide abonēšanas maksai līdz pat 40%. Turklāt seniori saņem virkni citu priekšrocību – bezmaksas ierīkošanu un iekārtas, bezvadu internetu mājās un ārpus tām, ērtas televīzijas funkcijas utt.

Vairāk informācijas par Lattelecom Senioru programmu www.lattelecom.lv/seniori vai Senioru rokasgrāmatā.

Dažreiz būt pensionāram ir arī izdevīgi, tāpēc aicinu izmantot visas pensionāru priekšrocības un dzīvot līdzi laikam!

Jūsu Lattelecom